Akrivskåp

701869

AKRIVSKÅP, 1900-talets början, fanerat med mahogny, jalusidörr, höjd 124, 45x50 cm, nyckel finns

Lös topp behova av limming, slitage, repor

Möbler, Övriga möbler

Rum 20

Akrivskåp

Budhistorik (11 bud)
5335258
1 600
5345582
5335258
850
5344701
5335258
750

Slutpris SEK:
1 600
154 EUR, 175 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.