Matgrupp teak

701867

MATGRUPP, 5 dlr., fanerat i teak, 1900-talets mitt, bestående av bord med två iläggsskivor (á 49 cm) samt 4 stolar, bordets höjd ca 75, 125x84, utfällt 223 cm

Bruksslitage

Möbler, Matsalsmöbler

Matgrupp teak

Budhistorik (29 bud)
5349922
4 400
5350100
4 200
5349922
3 800
5349923
3 600
5349922
2 600

Slutpris SEK:
4 400
425 EUR, 482 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.