Philippe Starck matbord M

Föregående | Översikt | Nästa

701863

PHILIPPE STARCK, "M", matbord, Driade/Aleph 1980/90-tal, skiva i frostat glas, benställning i krom, signerat, höjd ca 73, 210x90 cm

Repor/bruksslitage

Möbler, Matbord, Design

Rum 3

701863 - Philippe Starck matbord M
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Philippe Starck matbord M

Budhistorik (1 bud)

5335404
2019-11-10 19:42:15

3 dagar kvar
Avslutas 2019-11-15
21:04   (22:04 )
AKTUELLT BUD SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:
10 000

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.