Köksskåp

701859

KÖKSSKÅP, 1900-talets andra hälft, Frankrike, tvådelat, överdel med pardörrar i vitrin, invändigt med hyllplan, underdel med skåpdörrar och lådor, höjd ca 212, 120x48 cm

Bruksslitage

Möbler, Skåp, byråer

Rum 13

Köksskåp

Budhistorik (29 bud)
5351205
5351188
2 800
5351184
2 600
5351179
2 400
5351150

Slutpris SEK:
290 EUR, 329 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.