Sekretär 1700-tal

Föregående | Översikt | Nästa

701855

SNEDKLAFFSEKRETÄR, 1700-tal, senbarock, fanerad i valnöt, höjd 101, 103x55 cm, nyckel finns

Fanerbortfall, lagningar, sprickor, senare lås

Möbler, Skåp, byråer

Rum 4

701855 - Sekretär 1700-tal
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Sekretär 1700-tal

Budhistorik (2 bud)

5344367
2019-11-13 18:11:22
5329445
2019-11-09 01:11:22

3 timmar 36 minuter kvar
Avslutas 2019-11-14
11:00   (12:00 )
AKTUELLT BUD SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.