Tamburmajor 1900-talets andra hälft

701853

TAMBURMAJOR, med två tillhörande galgar, 1900-talets andra hälft, mässing med marmorkula, 8 krokar, kronan är snurrbar, höjd ca 173 cm

Bruksslitage, repor, märken

Möbler, Övriga möbler

Hylla 3

Budhistorik (15 bud)
5351091
1 400
5351090
1 300
5351089
5351000
5350068

Slutpris SEK:
1 400
135 EUR, 153 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.