Spegel

Föregående | Översikt | Nästa

701839

SPEGEL, omkring 1900, förgylld, dekor i pastellage, ca 144x114 cm

Omgjord från ram, skador

Speglar

Rum 13

701839 - Spegel
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Spegel

Budhistorik (2 bud)

5344705
2019-11-13 20:02:37
5330749
2019-11-09 14:46:33

2 timmar 36 minuter kvar
Avslutas 2019-11-14
12:00   (13:00 )
AKTUELLT BUD SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.