Byrå rokoko

Föregående | Översikt | Nästa

701828

BYRÅ, 1700-tal, rokoko, 3 lådor, fanerad med bl.a. valnöt, skiva i sten, beslag i brons, höjd ca 82, 101x55 cm

Fanerskador, lagningar, senare skiva, nyckel saknas

Möbler, Skåp, byråer

Rum 21

701828 - Byrå rokoko
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Byrå rokoko

Budhistorik (7 bud)
5345403
6 600
5330530
6 200
5330527
6 000
5330452
5330410
3 200

13 timmar 35 minuter kvar
Avslutas 2019-11-14
20:15   (21:15 )
AKTUELLT BUD SEK:
6 600
637 EUR, 723 USD
Utropspris SEK:
10 000

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.