Nissan Engel

701822

NISSAN ENGEL (född 1931): "Deux Operas I", signerad, 11/150, färgetsning, bildmått ca 39x30 cm

Fack 12

Nissan Engel
Budhistorik (5 bud)
5346481
550
5329783
500
5329783
5346480
5329783

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 60 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.