Stolar

701821

STOLAR, 6 st., 1700-tal, senbarock, skuren dekor, bemålade, sitthöjd ca 49 cm

Slitage, senare bemålning, lagningar

Möbler, Stolar

Rum 22

Stolar

Budhistorik (4 bud)

5346940
8 000
5345208
2 600
5345206
2 400
5342760

Slutpris SEK:
8 000
772 EUR, 877 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.