Parti silver 4 dlr

701819

PARTI SILVER, 4 dlr, bl. a. en såskanna av Johan Wahlström, Jönköping, otydligt årsbokstab, samt bäggare (2) och pokal, total vikt ca 598 g

Bruksslitage, graverade, bucklor förekommer, pokal med sned fot

Silver

Parti silver 4 dlr

Budhistorik (2 bud)

5336214
5333062
500

Slutpris SEK:
216 EUR, 240 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.