Hans Agne Jakobson Lilux bordslampa

701810

HANS AGNE JAKOBSON, Lilux, bordslampa, 1960/70-tal, för 2 glödlampor, trumpetfot i aluminium, stam i förkromat stålrör, skärm av vit akrylplast, höjd ca 77, diameter 40 cm

ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage

Belysning, Bordslampor

Hylla 5

Budhistorik (8 bud)
5350890
650
5350889
600
5348911
550
5348171
500
5344252
450

Slutpris SEK:
650
63 EUR, 71 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.