Bordsarmatur

Föregående | Översikt | Nästa

701799

H. T. HUANG, "Toucan lamp", bordsarmatur, plast, 1980/90-tal, i form av tukan, höjd ca 34 cm

Smärr slitage, funktionen garanteras ej

Belysning, Bordslampor

Hylla 5

701799 - Bordsarmatur
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Bordsarmatur

Budhistorik (1 bud)

5339820
2019-11-12 10:48:56

2 dagar kvar
Avslutas 2019-11-15
19:37   (20:37 )
AKTUELLT BUD SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:
2 500

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.