Staffan Hallström

Föregående | Översikt | Nästa

701788

STAFFAN HALLSTRÖM (1914-1976): Figurkomposition, signerad och daterad -58, 39/125, bildmått ca 49x39 cm

Fack 12

701788 - Staffan Hallström
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Staffan Hallström
Budhistorik (1 bud)

5345434
2019-11-13 23:09:18

11 timmar 2 minuter kvar
Avslutas 2019-11-14
20:40   (21:40 )
AKTUELLT BUD SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.