Henri Matisse efter färglitografi

701784

HENRI MATISSE, efter, "Lierre en fleur", signerad och daterad i trycket Matisse 53, Verve 35-36, 1958, färglitografi, ca 24x24 cm

Fack 32

Budhistorik (26 bud)
5349005
2 400
5349001
5348554
5349000
5348554
1 800

Slutpris SEK:
2 400
232 EUR, 263 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.