Olja på duk

701777

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, (1900-tal): Kompostion, otydligt signerad och daterad 90, olja på duk, ca 109x84 cm

Konst, Nutida

Olja på duk

Budhistorik (15 bud)
5349225
950
5348959
900
5348947
850
5348958
5348947
750

Slutpris SEK:
950
92 EUR, 104 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.