Philip von Schantz litografi

Föregående | Översikt | Nästa

701772

PHILIP VON SCHANTZ (1928-98): Stilleben med svarta vinbär, sinerad och daterad 86, pt, färglitografi, ca 52x75 cm

Fack 12

701772 - Philip von Schantz litografi
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Philip von Schantz litografi
Budhistorik (5 bud)
5344803
1 600
5339087
700
5338857
550
5335768
500
5334029

1 dag kvar
Avslutas 2019-11-15
19:28   (20:28 )
AKTUELLT BUD SEK:
1 600
154 EUR, 175 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.