Peter Dahl färglitografi

701769

PETER DAHL (1934-2019), Epistel nr 19, signerad Peter Dahl, färglitografi, motivmått ca 42 x 28 cm, epistel medföljer

Fack 29

Peter Dahl färglitografi

Budhistorik (7 bud)
5349826
550
5346896
500
5349685
500
5346896
450
5349684

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 60 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.