Keramos 2709 figurin porslin

701762

KERAMOS, figurin, föreställande 2 flamingos, porslin, omkring 1900-talets mitt, stämplad undertill 2709, höjd ca 21 cm

Smärre slitage

Keramik/Porslin

Keramos 2709 figurin porslin

Budhistorik (5 bud)
5350717
500
5350715
450
5349357
5339575
5334550

Slutpris SEK:
500
49 EUR, 55 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.