Keramos 2709 figurin porslin

Föregående | Översikt | Nästa

701762

KERAMOS, figurin, föreställande 2 flamingos, porslin, omkring 1900-talets mitt, stämplad undertill 2709, höjd ca 21 cm

Smärre slitage

Keramik/Porslin

701762 - Keramos 2709 figurin porslin
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Keramos 2709 figurin porslin

Budhistorik (2 bud)

5339575
2019-11-12 09:08:52
5334550
2019-11-10 16:20:41

23 timmar 4 minuter kvar
Avslutas 2019-11-15
21:43   (22:43 )
AKTUELLT BUD SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.