Figurin Goldscheider

701761

GOLDSCHEIDER, figurin föreställande Mozart, Wien, Österrike, porslin, polykromt bemålad, stämplad undertill 5519 3, höjd ca 26 cm

Smärre slitage

Keramik/Porslin, Övrigt porslin och keramik

Figurin Goldscheider

Budhistorik (10 bud)
5350842
750
5350789
700
5348437
650
5350727
600
5348437
550

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 82 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.