Peter Dahl litografi

Föregående | Översikt | Nästa

701758

PETER DAHL (1934-2019): "Disco", signerad, numrerad 7/300, färglitografi, bildmått ca 89x62 cm

Fack 12

701758 - Peter Dahl litografi
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Peter Dahl litografi
Budhistorik (1 bud)

5339888
2019-11-12 11:08:22

2 dagar kvar
Avslutas 2019-11-15
12:18   (13:18 )
AKTUELLT BUD SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.