Bokskåp 1920/30- tal

Föregående | Översikt | Nästa

701754

BOKSKÅP, 1920/30-tal, art deco, mörkbetsad ek, inrett med 3 hyllplan, på ben, höjd 133, 117x32 cm

Bruksslitage, repor, märken

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i receptionen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 8

701754 - Bokskåp 1920/30- tal
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Bokskåp 1920/30- tal

Budhistorik (4 bud)

5342577
5342239
5333364
700
5332589

1 dag kvar
Avslutas 2019-11-15
21:35   (22:35 )
AKTUELLT BUD SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.