Claes Axel Grundström akvarell

701750

CLAES AXEL GRUNDSTRÖM (1844-1924): Stilleben med mandolin och violin, signerad och daterad CA Grundström okt 94, akvarell, ca 34x20 cm

Konst, Äldre måleri

Drottninggatan 36, Malmö

Budhistorik (1 bud)

5330489
2019-11-09 13:12:19

2019-11-13 kl 18:38
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 344 kr.