Biblioteksbord barockstil

701745

BIBLIOTEKSBORD, barockstil, 1900-tal, höjd ca 75, 120 x 78 cm

Mindre repor, märken

Möbler, Övriga möbler

Makadamgatan 11, Helsingborg

Biblioteksbord barockstil

Budhistorik (1 bud)

5343016
2019-11-13 10:16:09

2019-11-13 kl 10:19
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 913 kr.