Brita Nordencreutz oljemålning

701741

BRITA NORDENCREUTZ (1899-1982): Blomsterstilleben på verandan, olja på pannå, signerad och daterad -47, målad på baksidan med, ca 54x37cm

Fack 16

Budhistorik (12 bud)
5349804
5349793
5349793
5349338
950
5349338
850

Slutpris SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.