Per Wickenberg oljemålning

701727

PER WICKENBERG (1812-1846); Vinterlandskap, olja på duk, ca 25x20 cm

Smärre ramslitage

Konst, Äldre måleri

Linnégatan 21, Norrköping

Per Wickenberg oljemålning

Budhistorik (15 bud)
5346704
3 200
5345228
5345054
2 600
5334816
2 400
5334806

Slutpris SEK:
3 200
309 EUR, 351 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 482 kr.