Skåp allmoge

701723

SKÅP, allmoge, fur, 1800-tal, smideslås med nyckel, höjd 152, 106x41 cm

Skador: Slitage, renoverad, ombyggd/kompletterad

Ändringar/tillägg
Nyckel hämtas i reception

Möbler, Skåp, byråer

Makadamgatan 11, Helsingborg

Skåp allmoge

Budhistorik (2 bud)

5355702
5345461

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.