Salongsbord

Föregående | Översikt | Nästa

701719

SALONGSBORD, rokoko/blandstil, 1900-talets andra hälft, fanér samt intarsia i olika träslag, bronserad metall, ben i form av drakar, fotavslutning i form av tassar, höjd 68, 110x60 cm

Bruksslitage

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 3

701719 - Salongsbord
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Salongsbord

Budhistorik (8 bud)
5342080
5342079
1 300
5342064
5338222
5332626

2 dagar kvar
Avslutas 2019-11-15
17:30   (18:30 )
AKTUELLT BUD SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:
4 500

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.