Bruno Mathsson Maria

701715

BRUNO MATHSSON, "Maria Flap", slagbord, Firma Karl Mathsson, fanérat i ek, underrede i björk, brännmärkt, höjd ca 72, bredd 110, total längd 280 cm

Bruksslitage, repor, mittpinne saknas

Möbler, Matbord

Rum 19

Bruno Mathsson Maria

Budhistorik (54 bud)
5344083
25 000
5344080
24 000
5344076
23 000
5344075
22 000
5344074
21 000

Slutpris SEK:
25 000
2 413 EUR, 2 740 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.