Grange säng

701701

GRANGE, säng, sent 1900-tal, betsat körsbärsträ, märkt, bäddmått 200x180 cm

Skador: Slitage, repor, en list saknas på gavelsida

Möbler, Övriga möbler

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Grange säng

Budhistorik (32 bud)
5345215
3 400
5345174
3 200
5345073
5345170
2 800
5345073
2 600

Slutpris SEK:
3 400
350 EUR, 398 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.