Kista i barockstil

701699

KISTA, barockstil, 1900-talets första hälft, vitmålad samt bronserad dekor i relief, höjd ca 70, 175x50 cm

Bruksslitage, mindre stötmärken kring stomme förekommer

Möbler, Övriga möbler

Rum 10

Kista i barockstil

Budhistorik (7 bud)
5349464
1 400
5349143
5349142
750
5349141
700
5348810

Slutpris SEK:
1 400
135 EUR, 153 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.