Sideboard

701698

SIDEBOARD, 1970/80-tal, hjulförsett, skåpdel med hyllor, fyra lådor, fanerat i valnöt, nyckel finns, höjd ca 85 samt 180x43 cm

En skåpdörr lutar något nedåt, bruks och åldersrelaterat slitage

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 3

Sideboard

Budhistorik (2 bud)

5335977
5335373

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.