Stolar 1-par

701691

KLAPPSTOLAR, 1-par, 1950-tal, hopfällbara, sitthöjd ca 45 cm

Senare bemålade, bruksslitage

Möbler, Stolar

Hylla 9

Stolar 1-par

Budhistorik (1 bud)

5348401
2019-11-14 23:18:02

2019-11-15 kl 14:08
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.