Golvlampa

701686

GOLVLAMPA, omkring 1950-tal, trearmad, reglerbara armar, stomme i mässing samt detaljer i trä, höjd ca 180 cm

Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen , bruksslitage

Belysning, Golvlampor

Rum 15

Golvlampa

Budhistorik (12 bud)
5349473
5349477
750
5349473
700
5349475
650
5349473
600

Slutpris SEK:
77 EUR, 88 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.