Herrbetjänt

701680

FRATELLI REGUITTI, herrbetjänt, Italien, 1960-/70-tal, bok, hjultrissor, märkt FR BREVETTATO MADE IN ITALY, detaljer i mässing, höjd 105 cm

Bruksslitage

Möbler, Övriga möbler

Hylla 6

Herrbetjänt

Budhistorik (10 bud)
5350888
5350594
5338665
5341758
5338665
650

Slutpris SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.