Slaglåspistol

701662

SLAGLÅSPISTOL, svensk, 1800-tal, längd 24 cm.

Slitage. Något defekt avtryckare.

Vapen/Medaljer

Monter 5

Slaglåspistol

Budhistorik (14 bud)
5343101
950
5342890
900
5342510
850
5342122
5329472
750

Slutpris SEK:
950
92 EUR, 104 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.