Rolf Palm vas Mölle

701653

ROLF PALM (född 1930): vas, glaserat stengods, signerad samt daterad Palm - 1954, Mölle, höjd ca 14

Bruksslitage

Keramik/Porslin, Vaser, skålar, fat

Rolf Palm vas Mölle

Budhistorik (7 bud)
5349144
700
5349063
650
5347775
600
5347037
550
5347774
550

Slutpris SEK:
700
68 EUR, 77 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.