Rolf Palm vas Mölle

Föregående | Översikt | Nästa

701653

ROLF PALM (född 1930): vas, glaserat stengods, signerad samt daterad Palm - 1954, Mölle, höjd ca 14

Bruksslitage

Keramik/Porslin

701653 - Rolf Palm vas Mölle
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Rolf Palm vas Mölle

Budhistorik (1 bud)

5337059
2019-11-11 12:44:01

3 dagar kvar
Avslutas 2019-11-15
10:22   (11:22 )
AKTUELLT BUD SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.