Stolar

701645

STOLAR, 4 st, 1900-talets, fanerade i mahogny med intarsia, gul textilklädsel

Bruksslitage, mindre fläckar, lagning på ett ben

Möbler, Stolar

Hylla 7

Stolar

Budhistorik (4 bud)

5348042
450
5347278
5347276
5341137

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 49 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.