Bordslampor mässing

701643

BORDSLAMPOR, 1 par, 1900-talets mitt, Aneta, mässing, höjd ca 54 cm

Slitage

Belysning, Bordslampor

Rum 7, Hylla 7

Bordslampor mässing

Budhistorik (18 bud)
5347963
1 300
5346627
5346500
5346500
950
5344295
900

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 142 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.