Bordslampor mässing

701641

BORDSLAMPOR, 1 par, 1900-talets mitt, Aneta, mässing, höjd ca 54 cm

Slitage

Belysning, Bordslampor

Rum 7

Bordslampor mässing

Budhistorik (12 bud)
5348005
850
5350571
5348005
750
5350570
700
5348005
650

Slutpris SEK:
850
83 EUR, 93 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.