Bordslampor mässing

Föregående | Översikt | Nästa

701641

BORDSLAMPOR, 1 par, 1900-talets mitt, Aneta, mässing, höjd ca 54 cm

Slitage

Belysning, Bordslampor

Rum 7

701641 - Bordslampor mässing
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Bordslampor mässing

Budhistorik (6 bud)
5348005
550
5346502
500
5346360
450
5338855
5336622

20 timmar 32 minuter kvar
Avslutas 2019-11-15
19:22   (20:22 )
AKTUELLT BUD SEK:
550
53 EUR, 60 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.