Reijo Rüster Slas - Lars Forssell - Ivar Lo

701640

REIJO RÜSTER (Viborg 1932-2003 Stockholm): 2 st, Slas och Lars Forssell, samt porträtt av Ivar Lo-Johansson, 1970-tal, signerade Reijo Rüster, fotografier uppklistrade på pannå, ca 35x101,5 respektive 50,5x42 cm

Skador

Fotografi, Konst

Tavelvagn 2

Budhistorik (1 bud)

5329457
2019-11-09 01:47:49

2019-11-13 kl 15:20
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.