Spelbord

701638

SPELBORD, 1900-talets mitt, gustaviansk stil, fanerat med bl.a. valnöt, beslag i mässing, höjd ca 78, 77x39 cm

Slitage, sprickor

Möbler, Övriga möbler

Rum 12

Spelbord

Budhistorik (42 bud)
5351041
4 800
5351033
4 600
5351025
4 400
5351011
4 200
5351009

Slutpris SEK:
4 800
463 EUR, 526 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.