Byrå

Föregående | Översikt | Nästa

701634

BYRÅ, 1900-talets mitt, rokokostil, fanerad med valnöt, 2 lådor, skiva i sten, beslag i mässing, höjd ca 75, 77x38 cm, nyckel finns

Slitage

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 12

701634 - Byrå
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Byrå

Budhistorik (1 bud)

5338891
2019-11-11 21:54:56

1 dag kvar
Avslutas 2019-11-15
18:30   (19:30 )
AKTUELLT BUD SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.