Piedestal

701628

PIEDESTAL, 1900-tal, Louis XVI stil, skiva i sten, beslag i mässing, höjd ca 78 cm

Bruksslitage

Möbler, Övriga möbler

Rum 13

Piedestal

Budhistorik (18 bud)
5349006
5335125
5349004
5335125
5342085
950

Slutpris SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.