Golvlampor

701623

GOLVLAMPOR, 1 par, mässing, 1900-talets andra hälft, höjd inkl. skärm 148 cm

Ytskador

Belysning, Golvlampor

Rum 13

Golvlampor

Budhistorik (9 bud)
5349020
700
5347825
650
5347322
600
5347030
550
5346843
500

Slutpris SEK:
700
69 EUR, 76 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.