Golvlampor

701621

EWÅ, golvlampor, 1 par, mässing, Värnamo, 1900-talets andra hälft, höjd inkl. lampsockel 124 cm

Ytkskador

Belysning, Golvlampor

Rum 12

Golvlampor

Budhistorik (22 bud)
5350797
1 600
5350790
5350796
1 400
5350790
1 300
5350795

Slutpris SEK:
1 600
154 EUR, 175 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.