Piedestal 1800-tal

Föregående | Översikt | Nästa

701612

PIEDESTAL, empire, 1800-talets början, fanérad i olika träslag med intarsiadekor av urna, höjd 96, 23x23 (topp)

Skador och lagningar

Möbler, Övriga möbler

Rum 8

701612 - Piedestal 1800-tal
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Piedestal 1800-tal

Budhistorik (4 bud)

5339107
450
5336094
5335021
5332495

2 dagar kvar
Avslutas 2019-11-15
13:22   (14:22 )
AKTUELLT BUD SEK:
450
43 EUR, 49 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.