Halvbord 1800-tal England

Föregående | Översikt | Nästa

701610

HALVBORD, ett par, England, 'Victorian' 1800-talets mitt, ek, på porslinshjul, höjd ca 75, Diam/Bredd ca 137 cm

Skador: Bruks och åldersrelaterat slitage, renoverad/kompletterad

Möbler, Matbord

Makadamgatan 11, Helsingborg

701610 - Halvbord 1800-tal England
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Halvbord 1800-tal England

Budhistorik (3 bud)

5347566
5340858
5338463

2 dagar kvar
Avslutas 2019-11-16
12:09   (13:09 )
AKTUELLT BUD SEK:
39 EUR, 44 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 913 kr.